حبوبات داریا
خانه / حبوبات / عدس / فروش عمده عدس مرغوب ایران

فروش عمده عدس مرغوب ایران

فروش عمده عدس چطور ممکن است؟ به طور معمول، فروش عدس به صورت جزئی در فروشگاه های آنلاین به صورت غیر حضوری، و در هایپر مارکت ها، انواع فروشگاه ها و مغازه ها به صورت حضوری انجام می شود.

فروش عمده عدس مرغوب ایران

فروش عمده عدس

 • خرید عمده بیشتر توسط چه کسانی انجام می شود؟
 • از کجا خرید عمده ی ارزان داشته باشیم؟
 • چرا عمده خرید کنیم؟
 • چگونه از خرید عمده عدس کسب در آمد کنیم؟

اینها سوالاتی هستند که در ذهن خریداران عدس در حجم بالا پرسیده می شود. ما می خواهیم به تمامی وسوالات شما پاسخ دهیم و حل این مشکل را برا شما آسان کنیم.

 • خرید عمده بیشتر توسط چه کسانی انجام می شود؟
 • در ایران بیشتر خریداران عمده ی عدس مرغوب، توزیع کنندگان و دلالان هستند. این دو گروه به دنبال خرید محصولی ارزان و با کیفیت های متفاوتی هستند. محصول را بی واسطه می خرند وخودشان نقش واسطه در بازار را ایفا می کنند.

از کجا خرید عمده ی ارزان داشته باشیم؟

خرید عمده ی ارزان به سه صورت قابل انجام است:

 • روش اول، خرید از خود تولید کننده سر زمین است. این نوع عدس باید فرآوری شود و قیمت بسیار پایینی در دارد.
 • روش دوم، خرید از طریق نماینده فروش مستقیم، در بازار های بزرگ حبوبات، مانند تهران است. بسیاری از تولید کنندگان محصول خود را مستقیما به تهران می آورند تا محصول زودتر به فروش برسد.
 • روش سوم، خرید اینترنتی بی واسطه است. همه ی تولید کنندگان به دنبال مشتری هستند و برای جذب مشتری راه های ساده را پیش روی آن ها می گذارند!
  خرید اینترنتی عمده، توسط تولید کننده بصورت مستقیم انجام می شود و این نوع روش خرید، بی دردسر ترین و ارزان ترین روش خرید برای این محصول است.

چرا عمده خرید کنیم؟

جواب بسیار ساده است، ارزان تر است! به طور معمول عمده فروشان عدس تخفیفات و مزیت هایی را برای مشتریان خرید عمده ی خود را قائل هستند و هر دور طرف به سود نسبی می رسند.

چگونه از خرید عمده عدس کسب درآمد کنیم؟

فروش عمده عدس

روش های متفاوتی وجود دارد، شما می توانید عدس را عمده خرید کنید و نقش دلال یا توزیع کننده به شرکت های متفاوت را بازی کنید.
اما روشی پر سود تر از واسطه گری نیز وجود دارد، بسته بندی! یکی از شغل های پر درآمد در ایران شغل بسته بندی حبوبات است. شما می توانید محصول را بی واسطه و ارزان بخرید، خود را به یک دستگاه بسته بندی مجهز کنید، عدس دست چین شده و با کیفیت را با بسته بندی باکیفیت وارد بازار کنید و صاحب سود زیادی شوید.

 

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش عدس درجه یک

خرید و فروش عدس درجه یک

خرید و فروش عدس درجه یک ، به صورت گسترده و عمده در مراکز توزیع …

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.
تماس واتس اپ
حبوبات داریا