حبوبات داریا
خانه / حبوبات / لوبیا / لوبیا چیتی / قیمت جدید لوبیا چیتی در تهران

قیمت جدید لوبیا چیتی در تهران

لوبیا چیتی در تهران ، یکی از انواع حبوبات بسیار مهم در چرخه غذایی هر فرد است. این ماده ی غذایی با پروتئین و فسفر بالایی که در خود جای داده توانسته جایگزین مناسبی با پروتئین حیوانی بشود. در این بخش به قیمت جدید لوبیا چیتی در تهران نیز می پردازیم.

لوبیا چیتی

لوبیا چیتی در تهران

لوبیا چیتی، یکی از انواع حبوبات های بسیار عالی در بین حبوبات های دیگر است. از پروتئین، فسفر، کلسیم، پتاسیم، آهن و … مواد مغذی بسیاری می توانید با استفاده کردن از آن بهره منده شوید.

همچنین لوبیا چیتی، از لحاظ ظاهری، بسیار زیباست و ماده ی غذایی بسیار جذابی برای تزئین غذاهای مختلف شما می شود.

خواص لوبیا چیتی

لوبیا چیتی دارای ۲۸ نوع خواص مختلف است. پس اگر الان به فکر استفاده کردن از ماده ی غذایی بودید که یک باره بسیاری از خواص را برای خود فراهم کنید، پیشنها می کنیم این مطلب را تا آخر دنبال کنید.

لوبیا چیتی برای حافظه بسیار مفید است. اگر در اطراف خود کودکانی دارید که تازه به مدرسه می روند و یا افراد مسنی در اطراف شما موجود هستند، از لوبیا چیتی درانواع غذاهای آن ها بسیار استفاده کنید. تیامین یا ویتامین b1 که در لوبیا چیتی موجود است باعث جلوگیری ضعیف شدن حافظه می شود.

اگر نگران هستید که کودک شما بانقص کم بود وزن به دنیا بیاید، حتما از لوبیا چیتی در غذاهای خود استفاده کنید. این ماده ی غذایی باعث می شود تحریک رشد سلول های خونی انجام شود و کلسیمی که در داخل آن وجود دارد باعث جلوگیری از کم بود وزن در جنین در حال رشد است.

اگر نگران ضعیف شدن سیستم عصبی خود هستید، حتما از لوبیا چیتی در غذاهای خود استفاده کنید. لوبیا چیتی با تقویت سیستم عصبی شما سبب می شود از ضعیف شدن جلوگیری و این اتفاق نیوفتد.

لوبیا چیتی سرشار از پتاسیم است، این ماده ی معدنی باعث می شود از ریزش موهای شما جلوگیری شود، و موهای سالم تری را داشته باشید.

همانطور که گفته شد لوبیا چیتی دارای ۲۸ نوع خواص فوق العاده است و اینجا فقط بخش کوچکی از خواص آن توضیح داده شد، پس هرچه سریع تر برای خرید این ماده ی غذایی اقدام کنید.

قیمت جدید لوبیا چیتی در تهران

لوبیا چیتی در تهران

اگر ساکن پایتخت کشور عزیزمان شهر تهران هستید و می خواهید از قیمت جدید لوبیا چیتی با خبر شوید و یا بیزینسی در این مورد دارید و می خواهید از قیمت جدید لوبیا چیتی در تهران با خبر شوید، پیشنهاد ها سایت های اینترنتی مختلفی هستند که به بحث درباره این موضوع می پردازند.

قیمت لوبیا چیتی در بسته های ۹۰۰ گرمی معمولا از ۱۴ هزارتومن شروع می شود.

اما قیمت های جدید همیشه کمی کمتر از قیمت های قدیم بوده و مناسب تر هستند.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

صادرات لوبیا چیتی

صادرات لوبیا چیتی درجه یک

صادرات لوبیا چیتی با رعایت قوانین دولتی انجام می شود. تولید انواع لوبیا چیتی در …

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.
تماس واتس اپ
حبوبات داریا