حبوبات داریا
خانه / حبوبات / عدس / قیمت هر کیلو عدس کانادایی در بازار ایران

قیمت هر کیلو عدس کانادایی در بازار ایران

قیمت هر کیلو عدس کانادایی را در بازار ایران مطلع هستید؟ آیا می دانید عدس کانادایی در بازار ایران چقدر مورد استقبال قرار گرفته است؟ در ادامه، قیمت چند برند عدس کانادایی که بازار فروش خوبی در ایران و حتی جهان داشته اند را بیان خواهیم نمود.

عدس کانادایی این روز ها در بازار ایران، جایگاه بسیار خوبی را در میان مصرف کنندگان از آن خود کرده است.

  • کیفیت خوب
  • قیمت مناسب
  • طعم خوش
  • زمان پخت کم

و مسائلی از این قبیل، همه از ویژگی های عدس کانادایی هستند که سبب شده اند تا بازار فروش پر رونقی داشته باشد. چیزی که در اینجا قرار است مورد بحث قرار گیرد، قیمت هر کیلو عدس کانادایی در بازار ایران می باشد که در ادامه راجع به آن صحبت خواهد شد.

قیمت هر کیلو عدس کاناداییاطلاع از قیمت هر کیلو عدس کانادایی

اگر تمایل به این دارید که پیش از خرید عدس، از قیمت هر کیلو عدس کانادایی در بازار ایران مطلع شوید، اصلاً نگران صرف زمان و هزینه زیاد نباشید.

زیرا ما به شما سایت حبوبات داریا را معرفی می کنیم که ارائه دهنده جدول قیمت هر کیلو عدس کانادایی از برند های مختلف می باشد.

لیست قیمت حبوباتوارد کننده عدس کانادایی

تعداد زیادی شرکت بازرگانی می توان با نام های تجاری مختلف یاد آور شد که همگی وارد کننده عدس کانادایی هستند. اما قیمت عدس کانادایی عرضه شده توسط هر یک از این وارد کننده ها متفاوت بوده و این نشان می دهد پیش از خرید بایستی استعلام قیمت گرفت.

یکی از منصف ترین شرکت های وارد کننده عدس کانادایی که فعالیتش با سایت بازار حبوبات به چندین سال می رسد، شرکت داریا می باشد. به جز عدس کانادایی، انواع حبوبات دیگر را هم توسط این شرکت به ایران وارد می شود.

قیمت هر کیلو عدس کاناداییبرند های عدس کانادایی در ایران

ایران یک کشوری است که در کنار موفق بودنش در حوزه تولید حبوباتی نظیر عدس، نیاز به واردات عدس هم دارد. چرا؟ چون بخش قابل توجهی از عدس تولید ایران به کشور های مختلف صادر شده و اینطور ممکن است پاسخگویی به نیاز بازار سخت باشد.

عدس کانادایی، بهترین نوع عدسی است که ایران خریدار تناژ بالایی از آن می باشد. آن را با برند های زیر، می توان از بازار عدس تهیه نمود:

  1. ساسکن
  2. ایلتا
  3. سیمپسون
  4. ۷۷۷

و ده ها برند دیگر.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش عدس درجه یک

خرید و فروش عدس درجه یک

خرید و فروش عدس درجه یک ، به صورت گسترده و عمده در مراکز توزیع …

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.
تماس واتس اپ
حبوبات داریا